DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55407 15.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Smętowo   10:22 R 55407 III/4
Majewo 10:27 10:27   I/1
Morzeszczyn 10:31 10:31   II/1
Kulice Tczewskie 10:35 10:36   I/1
Pelplin 10:40 10:41   II/1
Subkowy 10:46 10:47   I/1
Czarlin 10:54 10:55    
Tczew 11:03 11:04   III/2
Miłobądz 11:08 11:09   I/1
Pszczółki 11:12 11:13   II/3
Skowarcz 11:15 11:15   I/3
Różyny 11:18 11:19   I/3
Cieplewo 11:21 11:22   I/3
Pruszcz Gdański 11:25 11:25   II/1
Gdańsk Lipce 11:29 11:30   I/1
Gdańsk Orunia 11:32 11:33   I/1
Gdańsk Główny 11:37 11:38   II/1
Gdańsk Wrzeszcz 11:42 11:42   II/1
Gdańsk Oliwa 11:46 11:46   I/1
Sopot 11:50 11:50   II/1
Gdynia Orłowo 11:54 11:55   II/1
Gdynia Główna 12:00     II/2
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.