DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90835 21.04.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Olsztyn Główny   14:52 R 90835 III/2
Łęgajny 14:59 14:59    
Barczewo 15:04 15:04    
Wipsowo 15:11 15:11    
Czerwonka 15:17 15:17    
Górowo 15:23 15:24    
Sątopy-Samulewo 15:36 15:36    
Łankiejmy 15:43 15:44    
Korsze 15:51      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 30.04.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.