DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58410

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Wschodni   14:29 R 58410
Toruń Miasto 14:32 14:33  
Toruń Główny 14:36 14:38 R 58411
Toruń Kluczyki 14:41 14:42  
Cierpice Kąkol 14:48 14:49  
Przyłubie 14:56 14:56  
Solec Kujawski 15:02 15:02  
Bydgoszcz Łęgnowo 15:09 15:10  
Bydgoszcz Wschód 15:13 15:14  
Bydgoszcz Bielawy 15:16 15:17  
Bydgoszcz Leśna 15:19 15:20  
Bydgoszcz Główna 15:25 15:28  
Bydgoszcz Zachód 15:32 15:33  
Bydgoszcz Osowa Góra 15:36 15:37  
Pawłówek 15:41 15:41  
Zielonczyn 15:45 15:45  
Ślesin 15:51 15:51  
Nakło nad Notecią 15:59 16:00  
Anieliny 16:06 16:06  
Samostrzel 16:10 16:10  
Jadwiżyn 16:14 16:15  
Wyrzysk Osiek 16:20 16:20  
Krostkowo 16:25 16:25  
Białośliwie 16:30 16:30  
Miasteczko Krajeńskie 16:36 16:36  
Kaczory 16:43 16:44  
Piła Główna 16:53    
Dni kursowania:
kursuje 27., 28. Paź 2018, 13. do 18. Lis 2018, 25. Lis 2018, 2. do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.