DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80236

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   20:45 R 80236
Szczecin Port Centralny 20:47 20:48  
Szczecin Zdroje 20:55 20:55  
Szczecin Dąbie 20:58 20:58  
Szczecin Zdunowo 21:03 21:03  
Reptowo 21:08 21:08  
Miedwiecko 21:11 21:12  
Grzędzice Stargardzkie 21:15 21:15  
Stargard 21:21 21:24  
Ulikowo 21:30 21:30  
Gogolewo 21:34 21:34  
Trąbki 21:38 21:39  
Lisowo 21:43 21:43  
Chociwel 21:47 21:47  
Cieszyno Łobeskie 21:54 21:55  
Runowo Pomorskie 21:59 21:59  
Lesięcin 22:04 22:04  
Łobez 22:09 22:10  
Worowo 22:14 22:15  
Świdwin 22:23 22:24  
Rąbino 22:33 22:34  
Białogard 22:46    
Dni kursowania:
kursuje 24., 25., 31. Gru 2017, 31. Mar 2018, 1. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.