DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77373

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zielona Góra   19:50 R 77373
Buchałów 20:00 20:01  
Letnica 20:06 20:07  
Koźla Kożuchowska 20:09 20:10  
Bogaczów 20:15 20:15  
Nowogród Bobrzański 20:19 20:19  
Nowogród Osiedle 20:22 20:23  
Bieniów 20:32 20:33  
Lubanice 20:38 20:38  
Żary 20:48 20:48 R 77372
Żagań 21:00    
Dni kursowania:
kursuje 11. Gru 2017 do 8. Cze 2018 Pn - Pt; oprócz 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018, 2. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 11.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.