DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88726

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   15:16 R 88726
Szczecin Zdroje 15:25 15:26  
Szczecin Dąbie 15:30 15:34 R 88727
Szczecin Załom 15:40 15:41  
Kliniska 15:44 15:45  
Rurka 15:47 15:48  
Goleniów 15:55 15:56  
Białuń 16:00 16:00  
Łoźnica 16:06 16:07  
Rokita 16:14 16:15  
Wysoka Kamieńska 16:19 16:20  
Parłówko 16:24 16:24  
Troszyn 16:26 16:27  
Recław 16:30 16:31  
Wolin 16:34 16:35  
Mokrzyca Wielka 16:38 16:38  
Ładzin 16:41 16:42  
Warnowo 16:44 16:45  
Międzyzdroje 16:50 16:51  
Lubiewo 16:54 16:55  
Świnoujście Przytór 16:59 16:59  
Świnoujście Warszów 17:02 17:03  
Świnoujście 17:06    
Dni kursowania:
kursuje 17. do 21. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.