DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55360

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   19:00 R 55360
Sopot 19:08 19:08  
Gdańsk Oliwa 19:12 19:12  
Gdańsk Wrzeszcz 19:16 19:16  
Gdańsk Główny 19:21 19:24  
Gdańsk Orunia 19:27 19:28  
Pruszcz Gdański 19:33 19:36  
Tczew 19:50 19:51  
Szymankowo 19:59 19:59  
Malbork 20:07 20:21 BUS55360
Gościszewo 20:36 20:36  
Sztum 20:45 20:46  
Sztumska Wieś 20:55 20:55  
Ryjewo 21:05 21:06  
Brachlewo 21:16 21:16  
Kwidzyn 21:31 21:32  
Sadlinki 21:42 21:42  
Dziwno 21:52 21:53  
Gardeja 21:58 21:58  
Grudziądz 22:26    
Dni kursowania:
kursuje 28. Maj do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe (Malbork --> Grudziądz)
przystanek autobusowy poza stacją (Malbork --> Malbork)
przystanek autobusowy poza stacją (Gościszewo --> Gościszewo)
przystanek autobusowy poza stacją (Sztum --> Sztum)
przystanek autobusowy poza stacją (Sztumska Wieś --> Sztumska Wieś)
przystanek autobusowy poza stacją (Ryjewo --> Ryjewo)
przystanek autobusowy poza stacją (Brachlewo --> Brachlewo)
przystanek autobusowy poza stacją (Kwidzyn --> Kwidzyn)
przystanek autobusowy poza stacją (Sadlinki --> Sadlinki)
przystanek autobusowy poza stacją (Dziwno --> Dziwno)
przystanek autobusowy poza stacją (Gardeja --> Gardeja)
przystanek autobusowy poza stacją (Grudziądz --> Grudziądz)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Gdynia Główna --> Malbork)
Przewóz rowerów niemożliwy (Malbork --> Grudziądz)
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Gdynia Główna --> Malbork)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.