DP
Pociągi/linie

Wybór

81140

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Meiningen   22:32 81140
Untermaßfeld 22:35 22:35  
Grimmenthal 22:38 22:43  
Vachdorf 22:49 22:49  
Themar 22:56 22:56  
Reurieth 23:01 23:01  
Hildburghausen 23:07 23:07  
Veilsdorf 23:13 23:13  
Harras(Thür) 23:17 23:17  
Eisfeld 23:20    
Dni kursowania:
kursuje 12. do 25. Lut 2018; oprócz 17., 18. Lut 2018
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Untermaßfeld --> Untermaßfeld)
przystanek na żądanie (Vachdorf --> Vachdorf)
przystanek na żądanie (Reurieth --> Reurieth)
przystanek na żądanie (Veilsdorf --> Veilsdorf)
przystanek na żądanie (Harras(Thür) --> Harras(Thür))
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.