DP
Pociągi/linie

Wybór

R 66462 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Wołów   09:31 R 66462 I/2
Łososiowice 09:35 09:36   II/2
Brzeg Dolny 09:40 09:41   II/2
Księginice 09:45 09:46   II/2
Czerna Mała 09:49 09:49   II/2
Brzezinka Średzka 09:52 09:52   I/2
Wrocław Pracze 09:58 09:59   II/2
Wrocław Stadion 10:03 10:03   II/2
Wrocław Kuźniki 10:05 10:06   I/2
Wrocław Muchobór 10:09 10:09   II/2
Wrocław Główny 10:16      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.11.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.