DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95807 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   14:00 SKM95807 L3
Gdańsk Główny 14:02 14:03  
Gdańsk Stocznia 14:05 14:05  
Gdańsk Politechnika 14:07 14:07  
Gdańsk Wrzeszcz 14:09 14:10  
Gdańsk Zaspa 14:12 14:12  
Gdańsk Przymorze 14:15 14:15  
Gdańsk Oliwa SKM 14:17 14:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:19 14:19  
Sopot Wyścigi 14:21 14:21  
Sopot 14:23 14:24  
Sopot Kamienny Potok 14:26 14:26  
Gdynia Orłowo 14:29 14:29  
Gdynia Redłowo 14:31 14:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 14:34 14:35  
Gdynia Główna 14:37 14:38  
Gdynia Stocznia 14:39 14:40  
Gdynia Grabówek 14:43 14:43  
Gdynia Leszczynki 14:45 14:45  
Gdynia Chylonia 14:47 14:48  
Gdynia Cisowa 14:49 14:49  
Rumia Janowo 14:53 14:54  
Rumia 14:56 14:58  
Reda 15:02 15:02  
Reda Pieleszewo 15:05 15:05  
Wejherowo Śmiechowo 15:08 15:08  
Wejherowo-Nanice 15:10 15:10  
Wejherowo 15:12 15:13  
Gościcino Wejherowskie 15:17 15:17  
Luzino 15:22 15:23  
Strzebielino Morskie 15:27 15:27  
Bożepole Wielkie 15:31 15:31  
Godętowo 15:36 15:42  
Lębork Mosty 15:47 15:47  
Lębork 15:51    
Dni kursowania:
kursuje 11. Gru 2017 do 10. Mar 2018 Pn - So; oprócz 25., 26. Gru 2017, 1., 6. Sty 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.