DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99368

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   21:35 SKW99368
Świder 21:38 21:38  
Józefów 21:41 21:41  
Michalin 21:43 21:44  
Warszawa Falenica 21:46 21:46  
Warszawa Miedzeszyn 21:48 21:48  
Warszawa Radość 21:50 21:51  
Warszawa Międzylesie 21:53 21:54  
Warszawa Anin 21:55 21:56  
Warszawa Wawer 21:58 21:58  
Warszawa Gocławek 22:00 22:01  
Warszawa Olszynka Grochowska 22:03 22:04  
Warszawa Wschodnia 22:08 22:11  
Warszawa Stadion 22:13 22:13  
Warszawa Powiśle 22:15 22:16  
Warszawa Śródmieście PKP 22:18 22:20  
Warszawa Ochota 22:21 22:22  
Warszawa Zachodnia 22:25 22:26  
Warszawa Włochy 22:30 22:31  
Warszawa Ursus 22:34 22:34  
Warszawa Ursus Niedźwiadek 22:36 22:36  
Piastów 22:39    
Dni kursowania:
kursuje 27. Lis 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.