DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43604 BOLEK I LOLEK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   11:39 R 43604 BOLEK I LOLEK
Bielsko-Biała Wschód 11:41 11:42  
Krzemionki 11:51 11:52  
Kozy 11:56 11:56  
Kozy Zagroda 12:01 12:01  
Kęty Podlesie 12:08 12:09  
Kęty 12:12 12:12  
Zamek Bulowicki 12:17 12:18  
Bulowice 12:21 12:22  
Andrychów Górnica 12:27 12:27  
Andrychów 12:33 12:34  
Inwałd 12:39 12:39  
Chocznia Górna 12:45 12:46  
Chocznia 12:50 12:50  
Wadowice 12:57 12:58  
Klecza Dolna 13:02 13:03  
Klecza Górna 13:07 13:07  
Barwałd Średni 13:11 13:12  
Barwałd Górny 13:15 13:15  
Kalwaria Zebrzydowska 13:21 13:21  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 13:24 13:29 BUS43604 BOLEK I LOLEK
Przytkowice 13:37 13:38  
Leńcze 13:45 13:45  
Podolany 13:48 13:49  
Wola Radziszowska 13:52 13:52  
Radziszów 13:59 14:00  
Rzozów 14:05 14:06  
Skawina 14:13 14:13  
Kraków Sidzina 14:21 14:22  
Kraków Swoszowice 14:34 14:34  
Kraków Sanktuarium 14:41 14:42  
Kraków Łagiewniki 14:46 14:46  
Kraków Bonarka 14:48 14:49  
Kraków Podgórze 14:52 14:52  
Kraków Zabłocie 14:54 14:55  
Kraków Główny 14:59    
Dni kursowania:
kursuje 25. Lut do 9. Mar 2019, 9. do 28. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Główny)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Podgórze --> Kraków Podgórze)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Zabłocie --> Kraków Zabłocie)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Główny --> Kraków Główny)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Główny)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.