DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77429

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Leszno   05:18 R 77429
Lipno Nowe 05:28 05:29  
Górka Duchowna 05:33 05:33  
Stare Bojanowo 05:38 05:39  
Przysieka Stara 05:45 05:46  
Kościan 05:52 05:53  
Oborzyska Stare 06:00 06:00  
Czempiń 06:05 06:06  
Iłowiec 06:10 06:11  
Drużyna Poznańska 06:14 06:14  
Mosina 06:18 06:18  
Puszczykówko 06:22 06:22  
Puszczykowo 06:25 06:25  
Luboń koło Poznania 06:30 06:30  
Poznań Dębiec 06:33 06:34  
Poznań Główny 06:39    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
wagon bezprzedziałowy
klimatyzacja
Przewozy Regionalne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.