DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69779 14.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Jelcz-Laskowice   16:47 KD 69779
Jelcz Miłoszyce 16:52 16:53  
Czernica Wrocławska 16:56 16:57  
Zakrzów Kotowice 17:00 17:01  
Siechnice 17:06 17:11  
Wrocław Brochów 17:16 17:16  
Wrocław Główny 17:22 17:30  
Wrocław Mikołajów 17:35 17:36  
Wrocław Nadodrze 17:40 17:41  
Wrocław Sołtysowice 17:45 17:46  
Wrocław Kowale 17:49 17:50  
Wrocław Swojczyce 17:53 17:54  
Wrocław Wojnów 17:59    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.