DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 94513 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rybnik   05:24 KS 94513
Rybnik Towarowy 05:29 05:30  
Rybnik Niedobczyce 05:32 05:33  
Rybnik Niewiadom 05:35 05:36  
Rydułtowy 05:40 05:40  
Łuków Śląski 05:44 05:45  
Sumina Wieś 05:47 05:48  
Sumina 05:50 05:51  
Górki Śląskie 05:52 05:53  
Szymocice 05:56 05:56  
Nędza Wieś 06:00 06:00  
Nędza 06:03 06:03  
Racibórz Markowice 06:08 06:09  
Racibórz 06:14    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.