DP
Pociągi/linie

Wybór

R 76928

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   13:37 R 76928
Poznań Dębiec 13:41 13:42  
Luboń koło Poznania 13:45 13:45  
Puszczykowo 13:50 13:51  
Puszczykówko 13:53 13:54  
Mosina 13:57 13:58  
Drużyna Poznańska 14:01 14:02  
Iłowiec 14:05 14:05  
Czempiń 14:10 14:10  
Oborzyska Stare 14:14 14:15  
Kościan 14:20 14:28  
Przysieka Stara 14:32 14:33  
Stare Bojanowo 14:37 14:37  
Górka Duchowna 14:41 14:42  
Lipno Nowe 14:45 14:46  
Leszno 14:54 14:56  
Rydzyna 15:03 15:03  
Kaczkowo 15:07 15:07  
Bojanowo 15:12 15:17  
Rawicz 15:26 15:26  
Korzeńsko 15:32 15:32  
Garbce 15:35 15:36  
Żmigród 15:41 15:53  
Skokowa 16:00 16:00  
Osola 16:04 16:05  
Oborniki Śląskie 16:09 16:09  
Pęgów 16:14 16:15  
Szewce 16:18 16:19  
Wrocław Świniary 16:21 16:22  
Wrocław Osobowice 16:25 16:26  
Wrocław Różanka 16:29 16:29  
Wrocław Popowice 16:31 16:32  
Wrocław Mikołajów 16:34 16:34  
Wrocław Główny 16:40    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 5. Maj do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon bezprzedziałowy
klimatyzacja
Przewozy Regionalne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.