DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM96208

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   06:28 SKM96208
Gdynia Stadion 06:31 06:32  
Gdynia Karwiny 06:38 06:38  
Gdańsk Osowa 06:46 06:46  
Gdańsk Rębiechowo 06:50 06:51  
Gdańsk Port Lotniczy 06:52 06:53  
Gdańsk Matarnia 06:56 06:56  
Gdańsk Kiełpinek 06:59 07:00  
Gdańsk Jasień 07:02 07:02  
Gdańsk Brętowo 07:05 07:06  
Gdańsk Niedźwiednik 07:08 07:08  
Gdańsk Strzyża 07:12 07:12  
Gdańsk Wrzeszcz 07:17    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx|    |    |    |    | 
Cze     |    |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xx|xx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis  x  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.