DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK82100 MONIUSZKO

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   06:40 TLK82100 MONIUSZKO
Szczecin Dąbie 06:56 06:57  
Stargard 07:21 07:22  
Recz Pomorski 08:09 08:11  
Kalisz Pomorski 08:42 08:50  
Tuczno Krajeńskie 09:09 09:10  
Wałcz 09:36 09:37  
Piła Główna 10:11 10:26  
Wyrzysk Osiek 10:58 10:59  
Nakło nad Notecią 11:14 11:15  
Bydgoszcz Główna 11:40 11:45  
Bydgoszcz Leśna 11:51 11:52  
Bydgoszcz Wschód 11:56 11:57  
Solec Kujawski 12:07 12:08  
Toruń Główny 12:28 12:31  
Aleksandrów Kujawski 12:46 12:47  
Włocławek 13:13 13:14  
Kutno 14:00 14:07  
Łowicz Główny 14:36 14:37  
Sochaczew 14:57 15:00  
Warszawa Zachodnia 15:33 15:35  
Warszawa Centralna 15:40 15:50  
Warszawa Wschodnia 15:56 15:58  
Mińsk Mazowiecki 16:24 16:25  
Mrozy 16:37 16:38  
Siedlce 16:58 16:59  
Łuków 17:17 17:37  
Radzyń Podlaski 17:52 17:53  
Parczew 18:10 18:11  
Lubartów 18:31 18:32  
Lublin 18:52    
Dni kursowania:
kursuje 1. do 10. Mar 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
przewóz przesyłek konduktorskich
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.