DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus SEV Kierunek: Hanau Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Frankfurt(Main)Hbf   02:00 Bus SEV
Frankfurt(Main)Süd 02:12 02:12  
Offenbach(Main)Hbf 02:32 02:32  
Offenbach(Main)Ost 02:40 02:40  
Mühlheim(Main) 02:51 02:51  
Mühlheim(Main)-Dietesheim 02:56 02:56  
Steinheim(Main) 03:06 03:06  
Hanau Hbf 03:12    
Dni kursowania:
kursuje 10. do 22. Maj 2018 Pn, Wt, Cz - Nd; oprócz 15. do 18. Maj 2018
Dalsze informacje:
zastępcza komunikacja szynowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.