DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40855

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   06:41 KS 40855
Katowice Załęże 06:44 06:44  
Chorzów Batory 06:47 06:48  
Świętochłowice 06:50 06:50  
Ruda Chebzie 06:53 06:54  
Ruda Śląska 06:56 06:56  
Zabrze 07:00 07:01  
Gliwice 07:08    
Dni kursowania:
kursuje 22. Paź do 7. Gru 2018 Pn - Pt; oprócz 24. Paź 2018, 1., 2. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.