DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 66534

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Legnica   08:34 KD 66534
Jaśkowice Legnickie 08:40 08:41  
Szczedrzykowice 08:43 08:44  
Malczyce 08:49 08:50  
Środa Śląska 08:55 08:55  
Przedmoście Święte 08:58 08:59  
Miękinia 09:02 09:03  
Mrozów 09:06 09:06  
Wrocław Leśnica 09:11 09:11  
Wrocław Żerniki 09:14 09:15  
Wrocław Nowy Dwór 09:17 09:18  
Wrocław Muchobór 09:20 09:21  
Wrocław Główny 09:27    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 9. Mar 2019; oprócz 17. Lut 2019
Dalsze informacje:
Koleje Dolnośląskie
tylko 2 kl.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.