DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99370

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   22:19 SKW99370
Józefów 22:21 22:22  
Michalin 22:24 22:24  
Warszawa Falenica 22:27 22:28  
Warszawa Miedzeszyn 22:30 22:30  
Warszawa Radość 22:32 22:33  
Warszawa Międzylesie 22:35 22:36  
Warszawa Anin 22:37 22:38  
Warszawa Wawer 22:40 22:40  
Warszawa Gocławek 22:42 22:43  
Warszawa Olszynka Grochowska 22:45 22:46  
Warszawa Wschodnia 22:50 22:52  
Warszawa Stadion 22:54 22:54  
Warszawa Powiśle 22:56 22:57  
Warszawa Śródmieście PKP 22:59 23:01  
Warszawa Ochota 23:02 23:03  
Warszawa Zachodnia 23:06    
Dni kursowania:
kursuje 16. Lip do 3. Sie 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.