DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95807 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   14:03 SKM95807 L3
Gdańsk Główny 14:05 14:06  
Gdańsk Stocznia 14:08 14:08  
Gdańsk Politechnika 14:10 14:10  
Gdańsk Wrzeszcz 14:12 14:13  
Gdańsk Zaspa 14:15 14:15  
Gdańsk Przymorze 14:18 14:18  
Gdańsk Oliwa SKM 14:20 14:20  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:22 14:22  
Sopot Wyścigi 14:24 14:24  
Sopot 14:26 14:27  
Sopot Kamienny Potok 14:29 14:29  
Gdynia Orłowo 14:32 14:32  
Gdynia Redłowo 14:34 14:35  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 14:37 14:38  
Gdynia Główna 14:40 14:41  
Gdynia Stocznia 14:42 14:42  
Gdynia Grabówek 14:45 14:46  
Gdynia Leszczynki 14:47 14:48  
Gdynia Chylonia 14:49 14:50  
Gdynia Cisowa 14:51 14:51  
Rumia Janowo 14:55 14:56  
Rumia 14:58 14:58  
Reda 15:02 15:02  
Reda Pieleszewo 15:05 15:05  
Wejherowo Śmiechowo 15:07 15:08  
Wejherowo-Nanice 15:10 15:10  
Wejherowo 15:12 15:12  
Gościcino Wejherowskie 15:16 15:16  
Luzino 15:21 15:21  
Strzebielino Morskie 15:25 15:25  
Bożepole Wielkie 15:29 15:29  
Godętowo 15:34 15:39  
Lębork Mosty 15:43 15:43  
Lębork 15:47    
Dni kursowania:
kursuje 27. Paź 2018, 17., 24. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.