DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 611

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Dortmund Hbf   14:37 ICE 611
Bochum Hbf 14:47 14:48  
Essen Hbf 14:58 15:00  
Duisburg Hbf 15:11 15:13  
Düsseldorf Hbf 15:25 15:27  
Köln Hbf 15:49 15:55  
Siegburg/Bonn 16:08 16:09  
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:49 16:52  
Mannheim Hbf 17:23 17:31  
Stuttgart Hbf 18:08 18:14  
Augsburg Hbf 20:13 20:15  
München-Pasing 20:34    
München Hbf 20:43    
Dni kursowania:
kursuje 21. Maj 2018
Dalsze informacje:
prawdopodobna duża frekwencja (Köln Hbf --> Frankfurt(M) Flughafen Fernbf)
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.