DP
Pociągi/linie

Wybór

EIP 1503 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Warszawa Zachodnia   07:11 EIP 1503  
Warszawa Centralna 07:16 07:20   II/1
Warszawa Wschodnia 07:26 07:28    
Ciechanów 08:13 08:14    
Iława Główna 09:05 09:06    
Malbork 09:39 09:40    
Tczew 09:52 09:53    
Gdańsk Główny 10:09 10:12    
Gdańsk Wrzeszcz 10:16 10:17    
Gdańsk Oliwa 10:21 10:22    
Sopot 10:26 10:27    
Gdynia Główna 10:36      
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
wagon barowy
UWAGA! Biletu nie kupisz u konduktora
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wydzielona Strefa Ciszy
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
rezerwacja obowiązkowa
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.