DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 15105 DOKER 21.03.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Warszawa Wschodnia   05:14 IC 15105 DOKER  
Warszawa Centralna 05:20 05:25   III/2
Warszawa Zachodnia 05:29 05:30    
Sochaczew 06:01 06:02    
Łowicz Główny 06:18 06:20    
Kutno 06:40 06:52    
Inowrocław 08:13 08:16    
Bydgoszcz Główna 08:42 08:47    
Laskowice Pomorskie 09:18 09:23    
Pelplin 09:50 09:51    
Tczew 10:04 10:05    
Pruszcz Gdański 10:16 10:17    
Gdańsk Główny 10:25 10:28    
Gdańsk Wrzeszcz 10:33 10:34    
Gdańsk Oliwa 10:37 10:38    
Sopot 10:42 10:43    
Gdynia Główna 10:51      
Dalsze informacje:
wagon z platformą dla osób niepełnosprawnych
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.