DP
Pociągi/linie

Wybór

R 10136

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Savona   17:30 R 10136
S.Giuseppe di Cairo 17:51 17:52  
Cengio 18:00 18:01  
Ceva 18:15 18:17  
Mondovi 18:30 18:32  
Fossano 18:43 18:44  
Savigliano 18:51 18:52  
Cavallermaggiore 18:57 18:58  
Carmagnola 19:09 19:10  
Torino Lingotto 19:28 19:29  
Torino Porta Nuova 19:35    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         x    xx    xxxx   xx
Sty x   xx    xx    xx    xx  
Lut   xx    xx    xx    xx     
Mar         xx    xx    xx    x
Kwi xx   xx    xx    x        
Wrz       xx    xx    xx    xx 
Paź     xx    xx    xx    xx  
Lis x xx    xx    xx    xx     
Gru xx    x                 
(Savona --> Ceva)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         x    xx    xxxx   xx
Sty x   xx    xx    xx    xx  
Lut   xx    xx    xx    xx     
Mar   xx    xx    xx    xx    x
Kwi xx   xx    xx    x        
Wrz       xx    xx    xx    xx 
Paź     xx    xx    xx    xx  
Lis x xx    xx    xx    xx     
Gru xx    x                 
(Ceva --> Torino Porta Nuova)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
miejsce postoju wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.