DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55097 16.07.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Bydgoszcz Główna   16:43 R 55097  
Rynkowo Wiadukt 16:46 16:46    
Maksymilianowo 16:51 16:52   II/1
Kotomierz 16:58 16:59   II/1
Pruszcz Pomorski 17:04 17:05   II/1
Parlin 17:10 17:10   II/2
Terespol Pomorski 17:16 17:23   I/3
Laskowice Pomorskie 17:31     I/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.07.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.