DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 61326

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Frankfurt(Oder)   21:10 RB 61326
Seelow(Mark) 21:30 21:30  
Werbig 21:34 21:36  
Letschin 21:43 21:44  
Neutrebbin 21:52 21:53  
Wriezen 22:01 22:04  
Altranft 22:12 22:12  
Bad Freienwalde 22:17 22:18  
Falkenberg(Mark) 22:24 22:25  
Niederfinow 22:29 22:29  
Eberswalde Hbf 22:41    
Dni kursowania:
kursuje 14. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 4. Mar do 26. Maj 2019 (Frankfurt(Oder) --> Letschin) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 4. Mar do 26. Maj 2019 (Letschin --> Falkenberg(Mark)) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 22. Lut 2019, 4. Mar do 26. Maj 2019 (Falkenberg(Mark) --> Eberswalde Hbf)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.