DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43402

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Oświęcim   04:14 R 43402
Gorzów Chrzanowski 04:19 04:20  
Chełmek Fabryka 04:25 04:25  
Libiąż 04:35 04:35  
Chrzanów 04:44 04:45  
Chrzanów Śródmieście 04:49 04:49  
Trzebinia 04:55 04:55 R 43403
Dulowa 05:04 05:05  
Wola Filipowska 05:11 05:12  
Krzeszowice 05:17 05:18  
Rudawa 05:27 05:28  
Zabierzów 05:34 05:35  
Kraków Business Park 05:38 05:38  
Kraków Mydlniki Wapiennik 05:42 05:42  
Kraków Mydlniki 05:44 05:45  
Kraków Łobzów 05:51 05:51  
Kraków Główny 05:58    
Dni kursowania:
kursuje 15. Lut do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.