DP
Pociągi/linie

Wybór

S 2 Kierunek: Filderstadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart-Bad Cannstatt   04:51 S 2
Stuttgart Hbf (tief) 04:55 04:55  
Stuttgart Stadtmitte 04:57 04:57  
Stuttgart Feuersee 04:58 04:59  
Stuttgart Schwabstr. 05:00 05:00  
Stuttgart Universität 05:05 05:05  
Stuttgart-Österfeld 05:07 05:07  
Stuttgart-Vaihingen 05:09 05:10  
Stuttgart-Rohr 05:11 05:12  
Oberaichen 05:14 05:14  
Leinfelden 05:16 05:16  
Echterdingen 05:19 05:19  
Stuttgart Flughafen/Messe 05:22 05:22  
Filderstadt 05:26    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.