DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95305

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   07:45 SKM95305
Gdańsk Główny 07:47 07:48  
Gdańsk Stocznia 07:50 07:50  
Gdańsk Politechnika 07:52 07:52  
Gdańsk Wrzeszcz 07:54 07:55  
Gdańsk Zaspa 07:57 07:57  
Gdańsk Przymorze 08:00 08:00  
Gdańsk Oliwa SKM 08:02 08:02  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:04 08:04  
Sopot Wyścigi 08:06 08:06  
Sopot 08:08 08:09  
Sopot Kamienny Potok 08:11 08:11  
Gdynia Orłowo 08:14 08:14  
Gdynia Redłowo 08:16 08:17  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 08:19 08:20  
Gdynia Główna 08:22 08:23  
Gdynia Stocznia 08:24 08:25  
Gdynia Grabówek 08:28 08:28  
Gdynia Leszczynki 08:30 08:30  
Gdynia Chylonia 08:32    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 9. Mar 2019 So; także 24. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.