DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 24882

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gießen   05:45 RB 24882
Dutenhofen(Wetzlar) 05:51 05:51  
Wetzlar 05:57 05:58  
Albshausen 06:02 06:02  
Solms 06:04 06:05  
Leun/Braunfels 06:08 06:08  
Stockhausen(Lahn) 06:12 06:12  
Löhnberg 06:17 06:17  
Weilburg 06:20 06:22  
Gräveneck 06:27 06:28  
Fürfurt 06:31 06:31  
Aumenau 06:35 06:35  
Arfurt(Lahn) 06:39 06:40  
Villmar 06:44 06:45  
Runkel 06:48 06:48  
Kerkerbach 06:51 06:52  
Eschhofen 06:54 06:56  
Limburg(Lahn) 07:02    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.