DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80683

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   08:23 R 80683
Szczecin Gumieńce 08:28 08:29 R 5807
Tantow 08:42 08:43 RB 5807
Petershagen(Uckerm) 08:48 08:49  
Casekow 08:52 08:53  
Schönow(Angerm) 08:56 08:57  
Passow(Uckermark) 09:03 09:04  
Angermünde 09:22    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxxx xxxxxx | xxxx 
Sty  xxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Lut xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx|xxx | 
Mar xxx xxxxx| xxxxxx xxxxxx|xxxx|x
Kwi   xxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx x 
Maj  xxxx xxx|xx xxxxxx| xxxxx xxxx
Cze xx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Lip  xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xx
Sie xxxx|xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx
Wrz x xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx| 
Paź xx xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Lis xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx|xx  | 
Gru     xxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl (Szczecin Główny --> Tantow)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Tantow --> Angermünde)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Szczecin Główny --> Tantow)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Tantow --> Angermünde)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Szczecin Główny --> Tantow)
1. i 2. kl. (Szczecin Główny --> Tantow)
klimatyzacja (Szczecin Główny --> Tantow)
Przewozy Regionalne (Szczecin Główny --> Tantow)
autobus szynowy (Szczecin Główny --> Tantow)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.