DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77373

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zielona Góra   18:28 R 77373
Buchałów 18:38 18:39  
Letnica 18:44 18:45  
Koźla Kożuchowska 18:47 18:48  
Bogaczów 18:53 18:53  
Nowogród Bobrzański 18:57 18:57  
Nowogród Osiedle 19:01 19:08  
Bieniów 19:18 19:18  
Lubanice 19:23 19:24  
Żary 19:33 19:33 R 77372
Żagań 19:45    
Dni kursowania:
kursuje 11. Cze do 19. Paź 2018 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.