DP
Pociągi/linie

Wybór

R 85432

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Piła Główna   18:07 R 85432
Kaczory 18:15 18:16  
Miasteczko Krajeńskie 18:25 18:25  
Białośliwie 18:31 18:31  
Krostkowo 18:37 18:37  
Wyrzysk Osiek 18:43 18:43  
Jadwiżyn 18:48 18:48  
Samostrzel 18:52 18:52  
Anieliny 18:56 18:56  
Nakło nad Notecią 19:04 19:05  
Ślesin 19:11 19:11  
Zielonczyn 19:17 19:18  
Pawłówek 19:21 19:21  
Bydgoszcz Osowa Góra 19:24 19:25  
Bydgoszcz Zachód 19:28 19:28  
Bydgoszcz Główna 19:34    
Dni kursowania:
kursuje 19. Lis do 1. Gru 2018 Pn - So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.