DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77226

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rzepin   05:22 R 77226
Jerzmanice Lubuskie 05:28 05:28  
Gądków Wielki 05:35 05:35  
Pliszka 05:39 05:40  
Budachów 05:45 05:45  
Bytnica 05:49 05:49  
Radnica 05:55 05:56  
Będów 05:59 05:59  
Nietkowice 06:02 06:02  
Czerwieńsk 06:07 06:08  
Przylep 06:12 06:13  
Zielona Góra 06:20 06:21  
Stary Kisielin 06:25 06:26  
Niedoradz 06:34 06:34  
Nowa Sól 06:40    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.