DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99314

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   07:57 SKW99314
Świder 07:59 08:00  
Józefów 08:02 08:02  
Michalin 08:04 08:05  
Warszawa Falenica 08:07 08:07  
Warszawa Miedzeszyn 08:09 08:10  
Warszawa Radość 08:12 08:12  
Warszawa Międzylesie 08:15 08:15  
Warszawa Anin 08:17 08:17  
Warszawa Wawer 08:19 08:20  
Warszawa Gocławek 08:22 08:22  
Warszawa Olszynka Grochowska 08:25 08:25  
Warszawa Wschodnia 08:29 08:30  
Warszawa Stadion 08:32 08:33  
Warszawa Powiśle 08:35 08:35  
Warszawa Śródmieście PKP 08:38 08:39  
Warszawa Ochota 08:41 08:42  
Warszawa Zachodnia 08:45 08:48  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 08:52 08:53  
Warszawa Rakowiec 08:55 08:56  
Warszawa Żwirki i Wigury 08:57 08:58  
Warszawa Służewiec 09:00    
Dni kursowania:
kursuje 7. Maj 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.