DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59816

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   14:04 SKM59816
Lębork Mosty 14:07 14:07  
Godętowo 14:12 14:12  
Bożepole Wielkie 14:18 14:18  
Strzebielino Morskie 14:22 14:23  
Luzino 14:27 14:27  
Gościcino Wejherowskie 14:32 14:37  
Wejherowo 14:41 14:41  
Wejherowo-Nanice 14:43 14:43  
Wejherowo Śmiechowo 14:45 14:45  
Reda Pieleszewo 14:48 14:48  
Reda 14:51 14:52  
Rumia 14:56 15:02  
Rumia Janowo 15:04 15:05  
Gdynia Cisowa 15:09 15:10  
Gdynia Chylonia 15:12 15:17  
Gdynia Leszczynki 15:18 15:19  
Gdynia Grabówek 15:20 15:21  
Gdynia Stocznia 15:23 15:24  
Gdynia Główna 15:26 15:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:33 15:34  
Gdynia Redłowo 15:36 15:37  
Gdynia Orłowo 15:39 15:39  
Sopot Kamienny Potok 15:42 15:42  
Sopot 15:45 15:55  
Sopot Wyścigi 15:57 15:57  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:59 15:59  
Gdańsk Oliwa SKM 16:01 16:02  
Gdańsk Przymorze 16:03 16:04  
Gdańsk Zaspa 16:06 16:06  
Gdańsk Wrzeszcz 16:08 16:09  
Gdańsk Politechnika 16:11 16:11  
Gdańsk Stocznia 16:13 16:13  
Gdańsk Główny 16:16 16:17  
Gdańsk Śródmieście 16:19    
Dni kursowania:
kursuje 22. do 30. Wrz 2018 So, Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.