DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59796

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   19:52 SKM59796
Wejherowo-Nanice 19:54 19:54  
Wejherowo Śmiechowo 19:56 19:56  
Reda Pieleszewo 19:59 19:59  
Reda 20:02 20:03  
Rumia 20:07 20:08  
Rumia Janowo 20:10 20:10  
Gdynia Cisowa 20:14 20:14  
Gdynia Chylonia 20:16 20:17  
Gdynia Leszczynki 20:18 20:19  
Gdynia Grabówek 20:20 20:21  
Gdynia Stocznia 20:23 20:24  
Gdynia Główna 20:26 20:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:29 20:29  
Gdynia Redłowo 20:31 20:32  
Gdynia Orłowo 20:34 20:34  
Sopot Kamienny Potok 20:37 20:37  
Sopot 20:40 20:41  
Sopot Wyścigi 20:42 20:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:44 20:45  
Gdańsk Oliwa SKM 20:46 20:47  
Gdańsk Przymorze 20:49 20:49  
Gdańsk Zaspa 20:51 20:52  
Gdańsk Wrzeszcz 20:53 20:55  
Gdańsk Politechnika 20:57 20:57  
Gdańsk Stocznia 20:59 20:59  
Gdańsk Główny 21:02 21:03  
Gdańsk Śródmieście 21:05    
Dni kursowania:
kursuje 20. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.