DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 5821 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Görlitz   19:39 KD 5821
Zgorzelec 19:43 19:44  
Jerzmanki 19:51 19:51  
Mikułowa 19:58 19:58  
Batowice Lubańskie 20:02 20:02  
Zaręba 20:07 20:07  
Lubań Śląski 20:14 20:15  
Olszyna Lubańska 20:24 20:24  
Ubocze 20:29 20:29  
Gryfów Śląski 20:33 20:46  
Młyńsko 20:53 20:53  
Rębiszów 20:59 20:59  
Kwieciszowice 21:05 21:05  
Stara Kamienica 21:10 21:11  
Rybnica 21:17 21:18  
Jelenia Góra 21:28    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.