DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 24830

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Fulda   14:34 RB 24830
Oberbimbach 14:43 14:43  
Großenlüder 14:47 14:47  
Bad Salzschlirf 14:52 14:53  
Angersbach 14:56 14:56  
Lauterbach(Hess)Nord 14:59 15:05  
Alsfeld(Oberhess) 15:18 15:19  
Zell-Romrod 15:25 15:25  
Ehringshausen(Oberhess) 15:32 15:33  
Burg-u. Nieder Gemünden 15:37 15:37  
Nieder Ohmen 15:42 15:43  
Mücke(Hess) 15:46 15:46  
Lehnheim 15:49 15:50  
Grünberg(Oberhess) 15:53 15:53  
Reiskirchen(Kr Gi) 16:01 16:02  
Großen Buseck 16:05 16:06  
Gießen Licher Str 16:11 16:12  
Gießen 16:16 16:21  
Dutenhofen(Wetzlar) 16:26 16:27  
Wetzlar 16:33 16:33  
Albshausen 16:37 16:38  
Solms 16:40 16:41  
Leun/Braunfels 16:44 16:45  
Stockhausen(Lahn) 16:48 16:48  
Löhnberg 16:53 16:54  
Weilburg 16:56 16:57  
Gräveneck 17:04 17:04  
Fürfurt 17:10 17:11  
Aumenau 17:14 17:15  
Arfurt(Lahn) 17:19 17:19  
Villmar 17:23 17:23  
Runkel 17:26 17:27  
Kerkerbach 17:29 17:30  
Eschhofen 17:32 17:33  
Limburg(Lahn) 17:36    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.