DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80247

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   09:53 R 80247
Reblino 09:58 09:59  
Sycewice 10:02 10:03  
Wrześnica 10:06 10:07  
Sławno 10:12 10:13  
Karwice 10:18 10:19  
Wiekowo 10:26 10:26  
Skibno 10:31 10:32  
Koszalin 10:39 10:49  
Dunowo 10:55 10:55  
Nosówko 10:59 11:00  
Kościernica 11:03 11:04  
Białogard 11:10 11:11  
Czarnowęsy Pomorskie 11:16 11:17  
Rąbino 11:22 11:23  
Nielep 11:27 11:28  
Świdwin 11:34 11:35  
Klępnica 11:41 11:41  
Worowo 11:44 11:45  
Łobez 11:50 11:57  
Lesięcin 12:02 12:02  
Runowo Pomorskie 12:07 12:07  
Cieszyno Łobeskie 12:11 12:12  
Chociwel 12:20 12:20  
Lisowo 12:24 12:24  
Trąbki 12:28 12:29  
Gogolewo 12:32 12:33  
Ulikowo 12:36 12:37  
Stargard 12:43 13:03  
Grzędzice Stargardzkie 13:07 13:07  
Miedwiecko 13:10 13:11  
Reptowo 13:14 13:15  
Szczecin Zdunowo 13:19 13:19  
Szczecin Dąbie 13:24 13:25  
Szczecin Zdroje 13:27 13:28  
Szczecin Port Centralny 13:35 13:35  
Szczecin Główny 13:39    
Dni kursowania:
kursuje 11. do 18. Sty 2019 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.