DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   08:36 SKM59810
Lębork Mosty 08:39 08:39  
Godętowo 08:44 08:49  
Bożepole Wielkie 08:54 08:55  
Strzebielino Morskie 08:58 08:59  
Luzino 09:03 09:03  
Gościcino Wejherowskie 09:08 09:08  
Wejherowo 09:12 09:13  
Wejherowo-Nanice 09:14 09:15  
Wejherowo Śmiechowo 09:17 09:17  
Reda Pieleszewo 09:20 09:20  
Reda 09:23 09:24  
Rumia 09:28 09:28  
Rumia Janowo 09:30 09:30  
Gdynia Cisowa 09:34 09:35  
Gdynia Chylonia 09:36 09:37  
Gdynia Leszczynki 09:38 09:39  
Gdynia Grabówek 09:40 09:41  
Gdynia Stocznia 09:43 09:44  
Gdynia Główna 09:46 09:47  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 09:48 09:49  
Gdynia Redłowo 09:51 09:52  
Gdynia Orłowo 09:54 09:54  
Sopot Kamienny Potok 09:57 09:57  
Sopot 10:00 10:01  
Sopot Wyścigi 10:02 10:03  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:04 10:05  
Gdańsk Oliwa SKM 10:06 10:07  
Gdańsk Przymorze 10:09 10:09  
Gdańsk Zaspa 10:11 10:12  
Gdańsk Wrzeszcz 10:13 10:15  
Gdańsk Politechnika 10:17 10:17  
Gdańsk Stocznia 10:19 10:19  
Gdańsk Główny 10:22 10:23  
Gdańsk Śródmieście 10:25    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 14. Gru 2019 Pn - So; oprócz 22. Kwi 2019, 1., 3. Maj 2019, 20. Cze do 31. Sie 2019, 11. Lis 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.