DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69953 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   12:52 KD 69953
Wrocław Mikołajów 12:58 12:58  
Wrocław Nadodrze 13:04 13:04  
Wrocław Sołtysowice 13:09 13:09  
Wrocław Psie Pole 13:12 13:12  
Wrocław Zakrzów 13:14 13:14  
Wrocław Pawłowice 13:16 13:16  
Ramiszów 13:19 13:19  
Pasikurowice 13:22 13:22  
Siedlec Trzebnicki 13:25 13:25  
Pierwoszów Miłocin 13:29 13:29  
Brochocin Trzebnicki 13:32 13:32  
Trzebnica 13:36    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.