DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 67355 WITELON 11.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Legnica   12:51 KD 67355 WITELON
Miłkowice 13:00 13:01  
Rokitki 13:13 13:13  
Modła 13:19 13:20  
Wierzbowa Śląska 13:24 13:24  
Leszno Górne 13:35 13:35  
Małomice 13:48 13:49  
Żagań 13:59 14:00  
Żary 14:12    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
tylko 2 kl.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.