DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 51862 RE9 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Raciąż   05:37 KM 51862 RE9
Kaczorowo 05:45 05:45  
Baboszewo 05:54 05:55  
Arcelin 06:00 06:01  
Płońsk 06:09 06:16  
Dalanówek 06:24 06:24  
Wkra 06:32 06:32  
Cieksyn 06:39 06:39  
Nasielsk 06:51 06:57  
Pomiechówek 07:05 07:05  
Modlin 07:09 07:10  
Nowy Dwór Mazowiecki 07:13    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.