DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69587 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   19:59 KD 69587
Wrocław Muchobór 20:05 20:05  
Wrocław Nowy Dwór 20:08 20:09  
Wrocław Żerniki 20:11 20:12  
Wrocław Leśnica 20:15 20:15  
Mrozów 20:20 20:20  
Miękinia 20:23 20:23  
Przedmoście Święte 20:27 20:28  
Środa Śląska 20:31 20:31  
Malczyce 20:36 20:37  
Szczedrzykowice 20:42 20:43  
Jaśkowice Legnickie 20:45 20:46  
Legnica 20:52 20:55  
Jezierzany 20:59 21:00  
Miłkowice 21:04 21:04  
Chojnów 21:09 21:10  
Osetnica 21:14 21:14  
Okmiany 21:18 21:18  
Tomaszów Bolesławiecki 21:23 21:23  
Bolesławiec 21:29 21:30  
Zebrzydowa 21:37 21:38  
Zagajnik 21:42 21:42  
Węgliniec 21:47 21:56  
Gierałtów Wykroty 22:07 22:07  
Gierałtów 22:11 22:12  
Lubań Śląski 22:23    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.