DP
Pociągi/linie

Wybór

S 3 Kierunek: Leipzig Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Halle(Saale)Hbf   23:21 S 3
Halle Messe 23:25 23:25  
Dieskau 23:27 23:28  
Gröbers 23:31 23:32  
Großkugel 23:35 23:36  
Schkeuditz West 23:38 23:39  
Schkeuditz 23:41 23:42  
Leipzig-Lützschena 23:46 23:46  
Leipzig-Wahren 23:48 23:49  
Leipzig Slevogtstraße 23:51 23:51  
Leipzig Olbrichtstraße 23:53 23:53  
Leipzig-Gohlis 23:55 23:55  
Leipzig Hbf 23:58    
Dni kursowania:
kursuje 4. Mar 2018
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.