DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88822

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   14:31 R 88822
Szczecin Port Centralny 14:33 14:34  
Szczecin Zdroje 14:41 14:41  
Szczecin Dąbie 14:44 14:45 R 88823
Szczecin Załom 14:50 14:51  
Kliniska 14:54 14:55  
Rurka 14:57 14:58  
Goleniów 15:04 15:10  
Białuń 15:14 15:14  
Łoźnica 15:20 15:21  
Rokita 15:27 15:27  
Wysoka Kamieńska 15:32 15:33  
Stawno 15:37 15:38  
Górki Pomorskie 15:41 15:42  
Jarszewo 15:46 15:46  
Kamień Pomorski 15:53    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 9. Cze 2018; oprócz 25. Gru 2017, 1. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.