DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5198, Kierunek: Esbjerg st (Varde st --> Esbjerg st)
R 5089, Kierunek: Ribe st (Esbjerg st --> Ribe st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Varde st   22:55 R 5198
Varde Kaserne st 22:56 22:57  
Guldager st 23:03 23:03  
Gjesing st 23:06 23:07  
Spangsbjerg st 23:09 23:09  
Esbjerg st 23:13 23:28 R 5089
Tjaereborg st 23:34 23:34  
Bramming st 23:40 23:44  
Sejstrup st 23:47 23:48  
Gredstedbro st 23:52 23:54  
Ribe Noerremark st 00:00 00:01  
Ribe st 00:03    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    x    |xx  |  xxxx   xx
Sty x   |xx  |  xx|    xx   | xx | 
Lut   xx|    xx   | xx |   xx    | 
Mar   xx|    xx   | xx |   xx   xxx
Kwi xx  | xx |   xx    |xx  | xxx| 
Maj     xx   x xx |   xxx   |xx  | 
Cze  xx |   xx    |xx  |  xx|    x 
Lip x   | xx |   xx    |xx  |    |
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przystanek na żądanie (Sejstrup st --> Sejstrup st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona ( 6. Maj do 22. Lip 2018 Nd; także 10., 16., 17. Gru 2017, 10., 21. Maj 2018)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.