DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Plochingen

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Herrenberg   09:31 S 1
Nufringen 09:34 09:34  
Gärtringen 09:37 09:37  
Ehningen(b Böblingen) 09:40 09:40  
Hulb 09:43 09:43  
Böblingen 09:45 09:45  
Goldberg(Württ) 09:47 09:47  
Stuttgart-Rohr 09:52 09:53  
Stuttgart-Vaihingen 09:55 09:55  
Stuttgart-Österfeld 09:57 09:57  
Stuttgart Universität 09:59 09:59  
Stuttgart Schwabstr. 10:05 10:05  
Stuttgart Feuersee 10:06 10:07  
Stuttgart Stadtmitte 10:08 10:08  
Stuttgart Hbf (tief) 10:10 10:10  
Stuttgart-Bad Cannstatt 10:14 10:14  
Stuttgart Neckarpark 10:17 10:17  
Stuttgart-Untertürkheim 10:19 10:19  
Stuttgart-Obertürkheim 10:22 10:22  
Esslingen-Mettingen 10:24 10:24  
Esslingen(Neckar) 10:27 10:27  
Oberesslingen 10:29 10:29  
Esslingen-Zell 10:32 10:32  
Altbach 10:34 10:34  
Plochingen 10:37    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx   xxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxx  xxx
Cze   xxxxx        xxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.