DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM96218

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   10:11 SKM96218
Gdynia Stadion 10:14 10:15  
Gdynia Karwiny 10:21 10:21  
Gdańsk Osowa 10:29 10:29  
Gdańsk Rębiechowo 10:33 10:34  
Gdańsk Port Lotniczy 10:35 10:36  
Gdańsk Matarnia 10:39 10:39  
Gdańsk Kiełpinek 10:42 10:43  
Gdańsk Jasień 10:45 10:45  
Gdańsk Brętowo 10:48 10:49  
Gdańsk Niedźwiednik 10:51 10:51  
Gdańsk Strzyża 10:54 10:54  
Gdańsk Wrzeszcz 10:59    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Połączenie z lotniskiem
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.