DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 22985 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bad Urach   16:30 RB 22985
Bad Urach Ermstalklinik 16:31 16:31  
Bad Urach Wasserfall 16:33 16:33  
Dettingen Gsaidt 16:35 16:35  
Dettingen Freibad 16:37 16:37  
Dettingen-Mitte 16:38 16:39  
Dettingen Lehen 16:40 16:40  
Metzingen-Neuhausen 16:42 16:42  
Metzingen(Württ) 16:45    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl. (Bad Urach --> )
przystanek na żądanie (Bad Urach Ermstalklinik --> Bad Urach Ermstalklinik)
przystanek na żądanie (Dettingen Gsaidt --> Dettingen Gsaidt)
przystanek na żądanie (Dettingen Freibad --> Dettingen Freibad)
przystanek na żądanie (Dettingen Lehen --> Dettingen Lehen)
przystanek na żądanie (Metzingen-Neuhausen --> Metzingen-Neuhausen)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Bad Urach --> )
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Bad Urach --> )

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.