DP
Pociągi/linie

Wybór

R 9591 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zalaegerszeg   17:45 R 9591
Zalaszentivan 17:54 18:02  
Kemendollar 18:06 18:06  
Pokaszepetk 18:08 18:09  
Pakod 18:12 18:12  
Zalaber-Batyk 18:16 18:17  
Türje 18:20 18:20  
Dabronc 18:25 18:25  
Ukk 18:30 18:32  
Rigacs 18:34 18:34  
Nemeskeresztur 18:38 18:38  
Janoshaza 18:41 18:42  
Kemenespalfa 18:45 18:45  
Boba 18:51 19:01 D 901
Devecser 19:15 19:16  
Ajka 19:25 19:26  
Veszprem 19:58 20:02  
Petfürdö 20:16 20:16  
Varpalota 20:20 20:21  
Szekesfehervar 20:41 20:42  
Kelenföld 21:21 21:22  
Budapest-Déli 21:29    

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.