DP
Pociągi/linie

Wybór

TER94609

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Epinal   09:59 TER94609
Xertigny 10:11 10:12  
Bains-les-Bains 10:19 10:20  
Aillevillers 10:31 10:32  
Luxeuil-les-Bains 10:42 10:43  
Lure 10:55 10:56  
Ronchamp(Lure) 11:04 11:05  
Champagney(Haute-Saône) 11:11 11:12  
Bas-Evette(Belfort) 11:18 11:19  
Trois-Chenes 11:24 11:25  
Belfort Ville 11:28    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx   xxx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj  xx xx xx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx xxxxx  xxxxx xxxxx    
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.