DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59814

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   12:59 SKM59814
Lębork Mosty 13:02 13:02  
Godętowo 13:08 13:08  
Bożepole Wielkie 13:14 13:21  
Strzebielino Morskie 13:24 13:31  
Luzino 13:35 13:36  
Gościcino Wejherowskie 13:40 13:41  
Wejherowo 13:45 13:49  
Wejherowo-Nanice 13:50 13:51  
Wejherowo Śmiechowo 13:53 13:53  
Reda Pieleszewo 13:55 13:56  
Reda 13:59 13:59  
Rumia 14:03 14:08  
Rumia Janowo 14:10 14:10  
Gdynia Cisowa 14:14 14:14  
Gdynia Chylonia 14:16 14:17  
Gdynia Leszczynki 14:18 14:19  
Gdynia Grabówek 14:20 14:21  
Gdynia Stocznia 14:23 14:24  
Gdynia Główna 14:26 14:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 14:28 14:29  
Gdynia Redłowo 14:31 14:32  
Gdynia Orłowo 14:34 14:34  
Sopot Kamienny Potok 14:37 14:37  
Sopot 14:40 14:41  
Sopot Wyścigi 14:42 14:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:44 14:45  
Gdańsk Oliwa SKM 14:46 14:47  
Gdańsk Przymorze 14:49 14:49  
Gdańsk Zaspa 14:51 14:52  
Gdańsk Wrzeszcz 14:53 14:55  
Gdańsk Politechnika 14:57 14:57  
Gdańsk Stocznia 14:59 14:59  
Gdańsk Główny 15:02 15:03  
Gdańsk Śródmieście 15:05    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx   |    |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  x x| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxx 
Cze x  xx xx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xx|xx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx|    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.