DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59794

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   19:22 SKM59794
Wejherowo-Nanice 19:24 19:24  
Wejherowo Śmiechowo 19:26 19:26  
Reda Pieleszewo 19:29 19:29  
Reda 19:32 19:33  
Rumia 19:37 19:38  
Rumia Janowo 19:40 19:40  
Gdynia Cisowa 19:44 19:44  
Gdynia Chylonia 19:46 19:47  
Gdynia Leszczynki 19:48 19:49  
Gdynia Grabówek 19:50 19:51  
Gdynia Stocznia 19:53 19:54  
Gdynia Główna 19:56 19:57  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:58 19:59  
Gdynia Redłowo 20:01 20:02  
Gdynia Orłowo 20:04 20:04  
Sopot Kamienny Potok 20:07 20:07  
Sopot 20:10 20:11  
Sopot Wyścigi 20:12 20:13  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:14 20:15  
Gdańsk Oliwa SKM 20:16 20:19  
Gdańsk Przymorze 20:20 20:21  
Gdańsk Zaspa 20:23 20:23  
Gdańsk Wrzeszcz 20:25 20:25  
Gdańsk Politechnika 20:27 20:27  
Gdańsk Stocznia 20:29 20:30  
Gdańsk Główny 20:32 20:33  
Gdańsk Śródmieście 20:35    
Dni kursowania:
kursuje 25. Mar 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.