DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99312

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   07:36 SKW99312
Świder 07:39 07:39  
Józefów 07:42 07:42  
Michalin 07:44 07:45  
Warszawa Falenica 07:47 07:47  
Warszawa Miedzeszyn 07:49 07:49  
Warszawa Radość 07:51 07:52  
Warszawa Międzylesie 07:54 07:55  
Warszawa Anin 07:56 07:57  
Warszawa Wawer 07:59 07:59  
Warszawa Gocławek 08:01 08:02  
Warszawa Olszynka Grochowska 08:04 08:05  
Warszawa Wschodnia 08:09 08:11  
Warszawa Stadion 08:13 08:13  
Warszawa Powiśle 08:15 08:16  
Warszawa Śródmieście PKP 08:18 08:20  
Warszawa Ochota 08:21 08:22  
Warszawa Zachodnia 08:25 08:26  
Warszawa Włochy 08:30 08:31  
Warszawa Ursus 08:34 08:34  
Warszawa Ursus Niedźwiadek 08:36 08:36  
Piastów 08:39 08:39  
Pruszków 08:44    
Dni kursowania:
kursuje 8. Lis do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.