DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Hbf   00:18 S 6
Stuttgart Nord 00:21 00:21  
Stuttgart-Feuerbach 00:23 00:24  
Stuttgart-Zuffenhausen 00:26 00:27  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 00:28 00:28  
Korntal 00:31 00:31  
Weilimdorf 00:33 00:33  
Ditzingen 00:36 00:36  
Höfingen 00:39 00:39  
Leonberg 00:43 00:43  
Rutesheim 00:46 00:46  
Renningen 00:49 00:52  
Malmsheim 00:54 00:54  
Weil der Stadt 00:57    
Dni kursowania:
kursuje 12. Sty do 18. Lut 2019 Pn, So, Nd (Stuttgart Hbf --> Stuttgart-Zuffenhausen) kursuje 12. Sty do 18. Lut 2019 Pn, So, Nd; także 2., 3. Cze 2019 (Stuttgart-Zuffenhausen --> Weil der Stadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.