DP
Pociągi/linie

Wybór

R 64543 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Wrocław Główny   05:35 R 64543  
Wrocław Mikołajów 05:40 05:40 R 64542 I/3
Wrocław Nadodrze 05:45 05:45   II/2
Wrocław Sołtysowice 05:50 05:50   II/2
Wrocław Psie Pole 05:53 05:54   I/2
Długołęka 05:59 05:59   II/2
Borowa Oleśnicka 06:04 06:04   II/2
Oleśnica 06:11 06:12   IV/2
Solniki Wielkie 06:21 06:22   II/1
Bierutów 06:29 06:30   I/2
Wilków Namysłowski 06:38 06:39   II/2
Namysłów 06:44 06:44   II/2
Gręboszów 06:50 06:50   I/2
Domaszowice 06:56 06:57   I/2
Wierzbica Górna 07:03 07:04   II/2
Wołczyn 07:09 07:09   II/2
Smardy 07:17 07:17   II/2
Kluczbork 07:23 07:43   II/2
Bąków 07:49 07:50   II/2
Stare Olesno 07:55 07:55   I/2
Olesno Śląskie 08:00 08:00   I/2
Sowczyce 08:05 08:06   II/2
Sieraków 08:12 08:12   I/2
Ciasna 08:17 08:17   II/2
Lubliniec 08:26     I/2
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.12.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.