DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 15617 R90 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Gdańska   19:32 KM 15617 R90
Warszawa ZOO 19:34 19:34  
Warszawa Praga 19:38 19:38  
Warszawa Toruńska 19:40 19:41  
Warszawa Żerań 19:43 19:44  
Warszawa Płudy 19:46 19:47  
Warszawa Choszczówka 19:49 19:50  
Legionowo 19:54 19:55  
Legionowo Przystanek 19:57 19:58  
Chotomów 20:00 20:01  
Janówek 20:06 20:06  
Nowy Dwór Mazowiecki 20:09 20:09  
Modlin 20:13 20:13  
Pomiechówek 20:16 20:17  
Brody Warszawskie 20:20 20:21  
Studzianki Nowe 20:23 20:24  
Nasielsk 20:27 20:28  
Kątne 20:31 20:31  
Jackowo Dworskie 20:34 20:34  
Świercze 20:37 20:38  
Kałęczyn 20:41 20:41  
Gąsocin 20:45 20:54  
Gołotczyzna 20:57 20:58  
Ciechanów Przemysłowy 21:03 21:04  
Ciechanów 21:07    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.