DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 15072 13.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hanau Hbf   06:10 RB 15072
Hanau Nord 06:15 06:16  
Bruchköbel 06:19 06:21  
Ostheim(Kr Hanau) 06:24 06:25  
Nidderau 06:27 06:31  
Assenheim(Oberhess) 06:38 06:39  
Friedberg(Hess) 06:43 06:50  
Bad Nauheim 06:53 06:54  
Ostheim(b Butzbach) 06:58 06:59  
Butzbach 07:01 07:02  
Kirch Göns 07:06 07:07  
Lang Göns 07:09 07:10  
Großen Linden 07:12 07:13  
Gießen 07:18    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.