DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55256

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hel   14:27 R 55256
Jurata 14:38 14:39  
Jastarnia 14:43 14:46  
Jastarnia Wczasy 14:49 14:50  
Kuźnica (Hel) 14:57 14:57  
Chałupy 15:04 15:04  
Władysławowo Port 15:12 15:13  
Władysławowo 15:17 15:20  
Swarzewo 15:28 15:29  
Puck 15:35 15:36  
Żelistrzewo 15:43 15:43  
Mrzezino 15:48 15:53  
Reda Rekowo 15:57 15:58  
Reda 16:04 16:05  
Rumia 16:11 16:12  
Gdynia Chylonia 16:20 16:21  
Gdynia Główna 16:28 16:32  
Sopot 16:43 16:44  
Gdańsk Oliwa 16:49 16:49  
Gdańsk Wrzeszcz 16:54 16:55  
Gdańsk Główny 17:01 17:02  
Gdańsk Orunia 17:07 17:07  
Tczew 17:32 17:46 R 55257
Swarożyn 18:02 18:03  
Starogard Gdański 18:16 18:17  
Piesienice 18:27 18:28  
Pinczyn 18:32 18:33  
Zblewo 18:38 18:39  
Kaliska 18:47 18:48  
Czarna Woda 18:57 18:58  
Łąg 19:03 19:03  
Czersk 19:13 19:14  
Rytel Wieś 19:27 19:28  
Chojnice 19:46    
Dni kursowania:
kursuje 20. Cze do 1. Wrz 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.