DP
Pociągi/linie

Wybór

AKN 1071

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hamburg-Eidelstedt   17:26 AKN 1071
Hamburg-Eidelstedt Zentrum 17:29 17:29  
Hamburg-Hörgensweg 17:31 17:31  
Hamburg-Schnelsen 17:33 17:33  
Hamburg Burgwedel 17:35 17:35  
Bönningstedt 17:38 17:38  
Hasloh 17:42 17:42  
Quickborn Süd 17:46 17:46  
Quickborn 17:48    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pojazd niskopodłogowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.