DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90242

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Olsztyn Główny   10:25 R 90242
Olsztyn Zachodni 10:27 10:28  
Naterki 10:33 10:34  
Unieszewo 10:38 10:38  
Biesal 10:44 10:45  
Stare Jabłonki 10:52 10:53  
Lubajny 10:57 10:58  
Ostróda 11:03 11:04  
Samborowo 11:10 11:11  
Pikus 11:15 11:16  
Rudzienice Suskie 11:20 11:21  
Iława Główna 11:28 11:38  
Jamielnik 11:44 11:44  
Biskupiec Pomorski 11:51 11:51  
Lipinki 11:56 11:56  
Ostrowite koło Jabłonowa 12:00 12:01  
Jabłonowo Pomorskie 12:08 12:14  
Książki 12:20 12:21  
Wąbrzeźno 12:28 12:28  
Zieleń 12:34 12:34  
Kowalewo Pomorskie 12:40 12:40  
Rychnowo Wielkie 12:44 12:45  
Kamionki Jezioro 12:47 12:48  
Turzno 12:52 12:52  
Papowo Toruńskie 12:56 12:57  
Toruń Wschodni 13:03 13:04  
Toruń Miasto 13:07 13:08  
Toruń Główny 13:11 13:12 R 90243
Toruń Kluczyki 13:15 13:16  
Cierpice Kąkol 13:22 13:23  
Przyłubie 13:30 13:30  
Solec Kujawski 13:36 13:36  
Bydgoszcz Łęgnowo 13:43 13:44  
Bydgoszcz Wschód 13:47 13:48  
Bydgoszcz Bielawy 13:50 13:51  
Bydgoszcz Leśna 13:53 13:54  
Bydgoszcz Główna 13:59    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.