DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80427

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Krzyż   14:58 R 80427
Stare Bielice 15:03 15:04  
Nowe Drezdenko 15:09 15:09  
Stare Kurowo 15:17 15:18  
Strzelce Krajeńskie Wschód 15:23 15:24  
Sarbiewo 15:27 15:28  
Górki Noteckie 15:32 15:33  
Santok 15:38 15:39  
Gorzów Wielkopolski Wschodni 15:51 15:51  
Gorzów Wielkopolski 15:54 15:56  
Gorzów Wielkopolski Wieprzyce 15:59 15:59  
Łupowo 16:03 16:03  
Bogdaniec 16:06 16:07  
Nowiny Wielkie 16:11 16:11  
Witnica 16:16 16:17  
Kamień Mały 16:22 16:23  
Dąbroszyn 16:27 16:27  
Kostrzyn 16:34    
Dni kursowania:
kursuje 11. Wrz do 20. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.