DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80281

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   06:28 R 80281
Reblino 06:33 06:34  
Sycewice 06:37 06:38  
Wrześnica 06:41 06:42  
Sławno 06:48 06:56  
Karwice 07:02 07:08  
Wiekowo 07:15 07:15  
Skibno 07:21 07:21  
Koszalin 07:30 07:32  
Nosówko 07:40 07:40  
Kościernica 07:44 07:44  
Białogard 07:49    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2018 do 8. Mar 2019 Pn - Pt; oprócz 24. Gru 2018 do 1. Sty 2019, 28. Sty do 8. Lut 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.