DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 24859

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gießen   22:08 RB 24859
Gießen Licher Str 22:11 22:12  
Großen Buseck 22:17 22:18  
Reiskirchen(Kr Gi) 22:21 22:26  
Saasen 22:29 22:29  
Göbelnrod 22:32 22:32  
Grünberg(Oberhess) 22:35 22:36  
Lehnheim 22:39 22:39  
Mücke(Hess) 22:42 22:42  
Nieder Ohmen 22:46 22:46  
Burg-u. Nieder Gemünden 22:51 22:51  
Ehringshausen(Oberhess) 22:55 22:56  
Zell-Romrod 23:03 23:04  
Alsfeld(Oberhess) 23:12    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.