DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK53102 SIENKIEWICZ 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Olsztyn Główny   15:13 TLK53102 SIENKIEWICZ  
Olsztyn Zachodni 15:16 15:17    
Ostróda 15:39 15:40    
Iława Główna 16:05 16:08    
Działdowo 16:43 16:44    
Mława 16:55 16:56    
Ciechanów 17:14 17:15    
Modlin 17:46 17:47    
Nowy Dwór Mazowiecki 17:50 17:51    
Legionowo 18:00 18:01    
Warszawa Wschodnia 18:18 18:19    
Warszawa Centralna 18:25 18:30   III/2
Warszawa Zachodnia 18:34 18:37    
Warszawa Służewiec 18:47 18:48    
Piaseczno 18:59 19:00    
Warka 19:30 19:31    
Radom 20:31 20:32    
Rożki        
Skarżysko-Kamienna 20:57 21:02    
Suchedniów 21:09 21:10    
Kielce 21:37 21:39    
Jędrzejów 22:07 22:08    
Sędziszów 22:21 22:22    
Miechów 22:39 22:40    
Kraków Główny 23:07      
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
przewóz przesyłek konduktorskich
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.