DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90608 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Olsztyn Główny   20:46 R 90608  
Olsztyn Zachodni 20:49 20:49    
Bartąg 20:55 20:56   BUS/
Gągławki 20:59 21:00   BUS/
Stawiguda 21:04 21:05   BUS/
Gryźliny 21:09 21:10   BUS/
Olsztynek 21:14 21:15   III/1
Waplewo 21:22 21:23   I/1
Bujaki 21:28 21:28   I/1
Dobrzyń 21:32 21:32   I/1
Nidzica 21:39 21:45   II/1
Kozłowo 21:52 21:52   I/1
Zakrzów-Sarnowo 21:56 21:56   I/1
Krasnołąka 22:00 22:00   I/1
Działdowo 22:09     III/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.