DP
Pociągi/linie

Wybór

R 34605 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Miechów   05:20 R 34605 II/4
Kamieńczyce 05:23 05:23   I/1
Szczepanowice 05:26 05:27   I/1
Smroków 05:30 05:30   I/1
Słomniki 05:33 05:33   I/1
Słomniki Miasto 05:35 05:36   I/1
Niedźwiedź 05:39 05:39   I/1
Goszcza 05:42 05:43   I/1
Łuczyce 05:45 05:46   I/1
Baranówka 05:48 05:49   I/1
Zastów 05:52 05:52   I/1
Kraków Batowice 05:57 05:57   II/1
Kraków Główny 06:03 06:04   II/5
Kraków Zabłocie 06:07 06:07   I/1
Kraków Podgórze 06:09 06:09   I/1
Kraków Łagiewniki 06:13 06:14   I/1
Kraków Sanktuarium 06:17 06:17   I/1
Kraków Swoszowice 06:20 06:20   I/1
Kraków Sidzina 06:24 06:24   I/1
Skawina 06:28 06:31   I/4
Rzozów 06:35 06:35   I/1
Radziszów 06:38 06:38   I/1
Wola Radziszowska 06:43 06:43   I/1
Podolany 06:45 06:46   I/1
Leńcze 06:48 06:49   I/1
Przytkowice 06:53 06:53   I/1
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 06:58 07:05   I/3
Kalwaria Zebrzydowska 07:07 07:07   I/1
Barwałd Górny 07:13 07:13   I/1
Barwałd Średni 07:16 07:16   I/1
Klecza Górna 07:20 07:21   I/1
Klecza Dolna 07:25 07:25   I/1
Wadowice 07:30 07:37    
Chocznia 07:44 07:44   I/1
Chocznia Górna 07:47 07:48   I/1
Inwałd 07:55 07:55   I/1
Andrychów 08:01 08:01   I/1
Andrychów Górnica 08:07 08:08   I/1
Bulowice 08:13 08:14   I/1
Zamek Bulowicki 08:17 08:18   I/1
Kęty 08:23 08:23   I/1
Kęty Podlesie 08:26 08:27   I/1
Kozy Zagroda 08:34 08:34   I/1
Kozy 08:39 08:43   I/1
Krzemionki 08:47 08:47   I/1
Bielsko-Biała Wschód 08:56 08:57   I/2
Bielsko-Biała Główna 09:00     III/12
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.