DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95817 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   23:20 SKM95817 L3
Gościcino Wejherowskie 23:24 23:24  
Luzino 23:29 23:30  
Strzebielino Morskie 23:34 23:34  
Bożepole Wielkie 23:38 23:38  
Godętowo 23:43 23:44  
Lębork Mosty 23:48 23:49  
Lębork 23:53    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.