DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80387

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stargard   08:05 R 80387
Grzędzice Stargardzkie 08:10 08:10  
Miedwiecko 08:14 08:14  
Reptowo 08:18 08:19  
Szczecin Zdunowo 08:24 08:25  
Szczecin Dąbie 08:31 08:31  
Szczecin Zdroje 08:34 08:35  
Szczecin Port Centralny 08:43 08:43  
Szczecin Główny 08:47    
Dni kursowania:
kursuje 11. Sty do 8. Mar 2019 Pn - Pt; oprócz 28. Sty do 8. Lut 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.