DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 1409 DAMROT

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Wschodnia   17:44 IC 1409 DAMROT
Warszawa Centralna 17:50 18:15  
Warszawa Zachodnia 18:19 18:20  
Żyrardów 18:39 18:40  
Skierniewice 18:57 18:58  
Koluszki 19:23 19:24  
Piotrków Trybunalski 19:47 19:48  
Radomsko 20:14 20:15  
Częstochowa 20:39 20:44  
Myszków 21:11 21:12  
Zawiercie 21:24 21:25  
Dąbrowa Górnicza 21:40 21:41  
Będzin Miasto 21:46 21:47  
Sosnowiec Główny 21:51 21:52  
Katowice 22:02 22:05  
Tychy 22:18 22:19  
Pszczyna 22:31 22:32  
Czechowice-Dziedzice 22:39 22:40  
Bielsko-Biała Główna 22:51    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 4. Kwi 2019
Dalsze informacje:
PKP Intercity
pociąg z jednostek elektrycznych
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
wagon gastronomiczny
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
rezerwacja miejsc
klimatyzacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
przewóz przesyłek konduktorskich
Wifi
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.