DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99360

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   19:33 SKW99360
Świder 19:36 19:36  
Józefów 19:38 19:39  
Michalin 19:41 19:41  
Warszawa Falenica 19:43 19:44  
Warszawa Miedzeszyn 19:46 19:46  
Warszawa Radość 19:48 19:49  
Warszawa Międzylesie 19:51 19:52  
Warszawa Anin 19:53 19:54  
Warszawa Wawer 19:56 19:56  
Warszawa Gocławek 19:58 19:59  
Warszawa Olszynka Grochowska 20:01 20:02  
Warszawa Wschodnia 20:06 20:07  
Warszawa Stadion 20:09 20:09  
Warszawa Powiśle 20:11 20:12  
Warszawa Śródmieście PKP 20:14 20:16  
Warszawa Ochota 20:17 20:18  
Warszawa Zachodnia 20:21    
Dni kursowania:
kursuje 2. do 23. Wrz 2018 So, Nd
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.