DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95787

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   17:15 SKM95787
Gdańsk Główny 17:17 17:18  
Gdańsk Stocznia 17:20 17:20  
Gdańsk Politechnika 17:22 17:22  
Gdańsk Wrzeszcz 17:24 17:25  
Gdańsk Zaspa 17:27 17:27  
Gdańsk Przymorze 17:30 17:30  
Gdańsk Oliwa SKM 17:32 17:32  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:34 17:34  
Sopot Wyścigi 17:36 17:36  
Sopot 17:38 17:39  
Sopot Kamienny Potok 17:41 17:41  
Gdynia Orłowo 17:44 17:44  
Gdynia Redłowo 17:46 17:47  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:49 17:50  
Gdynia Główna 17:52 17:52  
Gdynia Stocznia 17:54 17:54  
Gdynia Grabówek 17:57 17:57  
Gdynia Leszczynki 17:59 17:59  
Gdynia Chylonia 18:01 18:01  
Gdynia Cisowa 18:03 18:03  
Rumia Janowo 18:07 18:07  
Rumia 18:09 18:10  
Reda 18:13 18:14  
Reda Pieleszewo 18:16 18:17  
Wejherowo Śmiechowo 18:19 18:20  
Wejherowo-Nanice 18:22 18:22  
Wejherowo 18:24    
Dni kursowania:
kursuje 15. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.