DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95813 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   18:02 SKM95813 L3
Gdańsk Główny 18:04 18:05  
Gdańsk Stocznia 18:07 18:07  
Gdańsk Politechnika 18:09 18:09  
Gdańsk Wrzeszcz 18:11 18:12  
Gdańsk Zaspa 18:14 18:14  
Gdańsk Przymorze 18:17 18:17  
Gdańsk Oliwa SKM 18:19 18:19  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:21 18:21  
Sopot Wyścigi 18:23 18:23  
Sopot 18:25 18:26  
Sopot Kamienny Potok 18:28 18:28  
Gdynia Orłowo 18:31 18:31  
Gdynia Redłowo 18:33 18:34  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:36 18:37  
Gdynia Główna 18:39 18:43  
Gdynia Stocznia 18:44 18:45  
Gdynia Grabówek 18:47 18:48  
Gdynia Leszczynki 18:49 18:50  
Gdynia Chylonia 18:52 18:52  
Gdynia Cisowa 18:54 18:54  
Rumia Janowo 18:58 18:58  
Rumia 19:00 19:01  
Reda 19:05 19:06  
Reda Pieleszewo 19:08 19:08  
Wejherowo Śmiechowo 19:11 19:12  
Wejherowo-Nanice 19:13 19:14  
Wejherowo 19:16 19:17  
Gościcino Wejherowskie 19:21 19:21  
Luzino 19:26 19:27  
Strzebielino Morskie 19:31 19:31  
Bożepole Wielkie 19:35 19:35  
Godętowo 19:40 19:41  
Lębork Mosty 19:45 19:45  
Lębork 19:49    
Dni kursowania:
kursuje 22. Paź do 8. Gru 2018; oprócz 27., 28. Paź 2018, 17., 18., 24., 25. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.