DP
Pociągi/linie

Wybór

81119

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Neuhaus am Rennweg   08:13 81119
Neuhaus-Igelshieb 08:14 08:14  
Ernstthal am Rennsteig 08:17 08:20  
Oberlauscha 08:23 08:23  
Lauscha(Thür) 08:29 08:32  
Steinach(Thür) 08:39 08:39  
Steinach(Thür)Süd 08:41 08:41  
Blechhammer(Thür) 08:46 08:47  
Hüttengrund 08:49 08:49  
Sonneberg(Thür)Nord 08:52 08:52  
Sonneberg(Thür)Ost 08:55 08:55  
Sonneberg(Thür)Hbf 08:58 09:02  
Sonneberg(Thür)West 09:05 09:05  
Mengersgereuth-Hämmern Ost 09:10 09:10  
Mengersgereuth-Hämmern 09:11 09:12  
Effelder(Thür) 09:17 09:17  
Seltendorf 09:19 09:19  
Rauenstein(Thür) 09:24 09:27  
Schalkau Mitte 09:32 09:32  
Schalkau 09:33 09:33  
Bachfeld 09:35 09:35  
Eisfeld 09:45 09:46  
Harras(Thür) 09:49 09:49  
Veilsdorf 09:53 09:53  
Hildburghausen 09:59 10:01  
Reurieth 10:06 10:06  
Themar 10:12 10:12  
Vachdorf 10:18 10:18  
Grimmenthal 10:25 10:29  
Untermaßfeld 10:31 10:31  
Meiningen 10:35 10:39  
Walldorf(Werra) 10:43 10:43  
Wasungen 10:48 10:49  
Schwallungen 10:52 10:52  
Wernshausen 10:56 10:58  
Breitungen(Werra) 11:01 11:02  
Immelborn 11:07 11:07  
Bad Salzungen 11:11 11:12  
Oberrohn 11:19 11:19  
Ettenhausen 11:22 11:22  
Marksuhl 11:25 11:30  
Förtha(Eisenach) 11:35 11:35  
Eisenach 11:42    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 30. Cze do 9. Wrz 2018 (Neuhaus am Rennweg --> Hildburghausen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 30. Lip do 12. Sie 2018 (Hildburghausen --> Themar) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018 (Themar --> Meiningen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 27. do 29. Kwi 2018 (Meiningen --> Bad Salzungen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 27. do 29. Kwi 2018, 22. do 27. Wrz 2018 (Bad Salzungen --> Eisenach)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Neuhaus-Igelshieb --> Neuhaus-Igelshieb)
przystanek na żądanie (Oberlauscha --> Oberlauscha)
przystanek na żądanie (Steinach(Thür)Süd --> Steinach(Thür)Süd)
przystanek na żądanie (Hüttengrund --> Hüttengrund)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)Nord --> Sonneberg(Thür)Nord)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)Ost --> Sonneberg(Thür)Ost)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)West --> Sonneberg(Thür)West)
przystanek na żądanie (Mengersgereuth-Hämmern Ost --> Mengersgereuth-Hämmern Ost)
przystanek na żądanie (Effelder(Thür) --> Effelder(Thür))
przystanek na żądanie (Seltendorf --> Seltendorf)
przystanek na żądanie (Schalkau Mitte --> Schalkau Mitte)
przystanek na żądanie (Schalkau --> Schalkau)
przystanek na żądanie (Bachfeld --> Bachfeld)
przystanek na żądanie (Harras(Thür) --> Harras(Thür))
przystanek na żądanie (Veilsdorf --> Veilsdorf)
przystanek na żądanie (Reurieth --> Reurieth)
przystanek na żądanie (Vachdorf --> Vachdorf)
przystanek na żądanie (Untermaßfeld --> Untermaßfeld)
przystanek na żądanie (Walldorf(Werra) --> Walldorf(Werra))
przystanek na żądanie (Oberrohn --> Oberrohn)
przystanek na żądanie (Ettenhausen --> Ettenhausen)
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.