DP
Pociągi/linie

Wybór

R 84, Kierunek: Varde st (Noerre Nebel st --> Varde st)
R 5190, Kierunek: Esbjerg st (Varde st --> Esbjerg st)
R 5081, Kierunek: Toender st (Esbjerg st --> Toender st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Noerre Nebel st   20:06 R 84
Lunde J st 20:09 20:10  
Loeftgaard st 20:12 20:13  
Outrup st 20:13 20:14  
Henne st 20:16 20:17  
Dyreby st 20:18 20:19  
Jegum st 20:22 20:23  
Vroegum st 20:23 20:24  
Baunhoej 20:25 20:26  
Oksboel st 20:29 20:31  
Billum st 20:34 20:35  
Janderup st 20:37 20:38  
Hyllerslev st 20:38 20:39  
Boulevarden st 20:42 20:43  
Varde Vest st 20:43 20:44  
Frisvadvej st 20:45 20:46  
Varde st 20:50 20:55 R 5190
Varde Kaserne st 20:56 20:57  
Guldager st 21:03 21:03  
Gjesing st 21:06 21:07  
Spangsbjerg st 21:09 21:09  
Esbjerg st 21:13 21:28 R 5081
Tjaereborg st 21:34 21:34  
Bramming st 21:40 21:44  
Sejstrup st 21:48 21:48  
Gredstedbro st 21:52 21:53  
Ribe Noerremark st 21:59 22:00  
Ribe st 22:02 22:03  
Hviding st 22:09 22:09  
Rejsby st 22:13 22:14  
Broens st 22:18 22:18  
Skaerbaek st 22:23 22:23  
Doestrup(Soenderjylland) st 22:28 22:28  
Bredebro st 22:35 22:35  
Visby st 22:40 22:40  
Toender Nord st 22:48 22:48  
Toender st 22:50    
Dni kursowania:
kursuje 23. Gru 2017 do 21. Lip 2018 So; 24. Gru 2017 do 11. Mar 2018 So, Nd; także 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Lunde J st --> Lunde J st)
przystanek na żądanie (Loeftgaard st --> Loeftgaard st)
przystanek na żądanie (Outrup st --> Outrup st)
przystanek na żądanie (Henne st --> Henne st)
przystanek na żądanie (Dyreby st --> Dyreby st)
przystanek na żądanie (Jegum st --> Jegum st)
przystanek na żądanie (Vroegum st --> Vroegum st)
przystanek na żądanie (Baunhoej --> Baunhoej)
przystanek na żądanie (Billum st --> Billum st)
przystanek na żądanie (Janderup st --> Janderup st)
przystanek na żądanie (Hyllerslev st --> Hyllerslev st)
przystanek na żądanie (Boulevarden st --> Boulevarden st)
przystanek na żądanie (Frisvadvej st --> Frisvadvej st)
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przystanek na żądanie (Sejstrup st --> Sejstrup st)
przystanek na żądanie (Hviding st --> Hviding st)
przystanek na żądanie (Rejsby st --> Rejsby st)
przystanek na żądanie (Broens st --> Broens st)
przystanek na żądanie (Doestrup(Soenderjylland) st --> Doestrup(Soenderjylland) st)
przystanek na żądanie (Visby st --> Visby st)
przystanek na żądanie (Toender Nord st --> Toender Nord st)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.