DP
Pociągi/linie

Wybór

R 50771 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Tczew   04:58 R 50771
Swarożyn 05:08 05:09  
Szpęgawsk 05:13 05:13  
Starogard Gdański 05:19 05:20  
Piesienice 05:26 05:27  
Pinczyn 05:30 05:30  
Zblewo 05:34 05:35  
Bytonia 05:37 05:38  
Kaliska 05:42 05:43  
Kamienna Karczma 05:46 05:47  
Czarna Woda 05:51 05:52  
Łąg 05:55 05:55  
Czersk 06:01 06:02  
Gutowiec 06:08 06:09  
Rytel Wieś 06:13 06:14  
Rytel 06:17 06:17  
Krojanty 06:22 06:22  
Chojnice 06:29    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.